Фотокниги, Виготовлення фотокниг, випускних альбомів 067-883-96-62

lembergbook@ukr.net

Легко починати!

Ми переконані, що прийняти рішення про те, подобається вам річ ​​чи ні, можна тільки тоді, коли вона потрапляє у ваші руки. Особливо це стосується фотокниги, якість і цінність якої складно передати навіть за допомогою самих кращих фотографій. Якість палітурних матеріалів, текстура поверхні фотопаперу і акуратність виготовлення книги в даному випадку дуже важливі.
Саме тому ми підготували спеціальну пропозицію для пробної книги:

Ваша перша книга всього за 50%!.*


Ви отримуєте фотокнигу з вашими фотографіями, яка дозволить скласти повноцінне враження про нашу продукцію. Формат книги - 30х30 см. Обкладинка виконується з якісного італійського палітурного матеріалу. Фотокнига містить 15 розворотів. При цьому перші 10 розворотів будуть виконані на матовому папері, а наступні 5 на шовку. Це дозволить зрозуміти різницю між видами паперу. Ви можете обрати будь-який тип фотокниги.

Як замовити

Для того, щоб замовити пробну книгу вам необхідно зробити кілька простих кроків:
  1. Підготувати макет фотокниги, який повинен відповідати технічним вимогам.
  2. Оформити замовлення на сайті.

Після прийому файлів наші співробітники зв'яжуться з Вами, надішлють реквізити для оплати і проінформують про всі деталі виконання замовлення.

Весь процес займе не більше півгодини. Вже скоро у вас з'явиться перша власна фотокнига від LembergBook.

Ми гарантуємо - Вам сподобається!

*Ціна вказана за виробництво фотокниги, без урахування доставки до Вашого регіону. Способи і вартість доставки ви можете уточнити, звернувшись до наших співробітників.
EnglishUkrainian