Фотокниги, Виготовлення фотокниг, випускних альбомів 067-883-96-62

lembergbook@ukr.net

При виготовленні фотокниг використовується декілька типів друку.

Oops...
Slider with alias Noriza not found.
Друк фотографій фотокниг серій "Преміум" та "Стандарт" відбувається на класичному фотопапері методом цифрового лазерного фотодруку на фотолабораторії Noritsu QSS-37HD.
Ми використовуємо лінійку професійних паперів Fujifilm , які на сьогоднішній день є оптимальними для якісного фотодруку . Розвороти книг друкуються на фотопапері двох типів на Ваш вибір: матовому або шовковому .
МАТОВИЙ

Папір з неглибоким тисненням і трохи шорсткий на дотик. Своєрідний стандарт якості в фотодрукці .

Oops...
Slider with alias lustr not found.

ШОВК

Професійний папір з глибоким тисненням. На дотик поверхня схожа на міцне полотно з шовкових ниток. За рахунок такої текстури , фотографії на шовковому папері виглядають більш чіткими.

Oops...
Slider with alias silk not found.

Сухий друк (Dry print)

В процесі виготовлення фотокниг серії "Економ" та тиражних фотокниг поряд з класичним фотодруком використовується фотолабораторія Epson SURELAB SL-D3000
Oops...
Slider with alias Epson not found.
Це сучасна та інноваційна технологія друку. При замовленні фотокниг доступна опція вибору даного типу друку. Він називається "Сухий друк", оскільки в процесі друку не використовується класичний проявник. Доступний друк на глянцевому та матовому папері з різною щільністю - 190 г/м та 140 г/м. Більше прикладів в нашій галереї, також є можливість замовити зразки в відповідному розділі.
EnglishUkrainian