Макетування та верстка фотокниг

Всього декілька простих кроків, які не вимагають від Вас уміння володіти навичками верстки, чи витраченого часу на формування фотокниги у різних конструкторах. Наші співробітники фахово виконають верстку та ретуш Ваших фотографій, враховуючи усі Ваші побажання. Ну що ж починаймо:

1

Перше, та мабуть саме важке, що вимагається від Вас  при верстці фотокниги. Вам потрібно обрати розмір фотокниги та сформувати фото, а саме розкласти їх по папках відповідно до розворотів, на яких вони будуть розміщені. Наприклад фотокнига складається з 12 розворотів Ви маєте створити 12 папок з нумерацією 01,02,03…12 та вкласти в них фото, які мають бути розміщені на цих розворотах. Якщо потрібно використати фото на обкладинці, то створюється папка “Cover” і туди вкладаються фото для обкладинки.  Також, якщо Ви маєте бажання розмістити якісь підписи до фото, то вкладіть звичайний текстовий файл з цими підписами. Якщо Ви не маєте можливості створити папки, то ми надамо Вам посилання за яким ви зможете просто завантажити фото в вже створені нами папки:)

2

Відправити нам сформовані  фото для верстки фотокниги. Завантажуєте фото на будь-який, зручний Вам файлообмінник, або ми надамо Вам посилання за яким Ви зможете завантажити  фото.

3

Ми будемо дуже раді вислухати від Вас усі побажання, що до верстки фотокниги. Для цього не потрібна ніяка реєстрація на сайті. Комунікація відбувається зручним для Вас способом (Viber, Telegram, e-mail, повідомлення на сайті) також Ви можете додати текстовий фал з своїми побажаннями в каталог з файлами фотокниги.

4

Після узгодження усіх Ваших побажань ми формуємо вартість верстки за 1 розворот фотокниги. Повірте, це не усі гроші світу:) На вартість верстки впливає об’єм роботи, який виконує дизайнер при верстці фотокниги. Наприклад якщо потрібно просто розмістити фото на розворотах без ретуші та кольорокорекції – це одна ціна, якщо необхідно виконати більший об’єм робіт – ціна відповідно інша. Загалом вартість верстки на данний момент складає від 15 до 60 грн. за розворот фотокниги. На даному етапі виконується оплата верстки фотокниги в зручний Вам спосіб.

5

Ми виконуємо верстку макету фотокниги. Загалом терміни складають від 2 до 7 днів. Це залежить від складності верстки та завантаженості співробітників. Ми не використовуємо готові макети при верстці. Кожна книжка макетується індивідуально, в відповідності до Ваших вимог та побажань.

6

Затвердження макету. Ми надаємо Вам макет фотокниги. Ви його переглядаєте та при необхідності вносите свої правки. Повірте, ми стараємось зробити свою робот з верстки як найкраще, але дуже важко врахувати усі нюанси. Це ж все-таки Ваша фотокнига. Допускається внесення 3-5 правок. Правки вносяться в межах одного розвороту (наприклад – збільшіть це фото, а те інше переставте на його місце, або перемістіть фото зліва на право).

7

Вибір дизайну фотокниги та оплата вартості її виготовлення . Вам не потрібно бути експертом, чи розуміти всі терміни, які використовуються при виготовленні фотокниг.  Тут все просто. Вам достатньо обрати будь-яку фотокнигу , яка Вам сподобалась з нашої галереї і і ми зробимо калькуляцію її виготовлення. Ми будемо раді запропонувати Вам різні варіанти виготовлення та підібрати разом з Вами тип фотокниги. Після узгодження типу фотокниги відбувається оплата вартості її виготовлення, згідно цін, які розміщені у нас на сайті.  Оплата відбувається в зручний Вам спосіб.

8

Виготовлення та відправка фотокниги. Термін виготовлення фотокниги обирається Вами. Стандартно час, за який виготовляється фотокниги складає 7 робочих днів. Звичайно цей процес Ви можете прискорити до трьох робочих днів. Ми відправляємо Вам фотокнигу на наступний день після завершення терміну на її виготовлення. Більш детально з термінами виготовлення фотокниг Ви можете ознайомитись тут.

Бачите? Насправді немає нічого складного:) Будь-який шлях осилить той хто йде!

Не вагайтесь! Спрбуйте і в нас з Вами все вийде!