Фотокниги, Виготовлення фотокниг, випускних альбомів 067-883-96-62

lembergbook@ukr.net

При виготовленні фотокниг використовується декілька типів друку.

Друк фотографій фотокниг серій "Преміум" та "Стандарт" відбувається на класичному фотопапері методом цифрового лазерного фотодруку на фотолабораторії Noritsu QSS-37HD.
Ми використовуємо лінійку професійних паперів Fujifilm , які на сьогоднішній день є оптимальними для якісного фотодруку . Розвороти книг друкуються на фотопапері двох типів на Ваш вибір: матовому або шовковому .
МАТОВИЙ

Папір з неглибоким тисненням і трохи шорсткий на дотик. Своєрідний стандарт якості в фотодрукці .


ШОВК

Професійний папір з глибоким тисненням. На дотик поверхня схожа на міцне полотно з шовкових ниток. За рахунок такої текстури , фотографії на шовковому папері виглядають більш чіткими.


Сухий друк (Dry print)

В процесі виготовлення фотокниг серії "Економ" та тиражних фотокниг поряд з класичним фотодруком використовується фотолабораторія Epson SURELAB SL-D3000
Це сучасна та інноваційна технологія друку. При замовленні фотокниг доступна опція вибору даного типу друку. Він називається "Сухий друк", оскільки в процесі друку не використовується класичний проявник. Доступний друк на глянцевому та матовому папері з різною щільністю - 190 г/м та 140 г/м. Більше прикладів в нашій галереї, також є можливість замовити зразки в відповідному розділі.